poznajmy się

zespół Holiclinic

Jestem specjalistką dietetyki klinicznej. Pracuję z kobietami z nadwagą i otyłością, zaburzeniami hormonalnymi i ciężarnymi. Uczę jak jeść lepiej, obalam mity żywieniowe, tłumaczę co suplementować, a czego lepiej nie. Jedzenie kompulsywne, zero aktywności fizycznej, czarno-białe podejście do diety i nadmierne kilogramy po ciąży? Zaufaj mi, ja też tam byłam.

Mateusz Goczał

fizjoterapeuta, trener

Jestem fizjoterapeutą i trenerem. Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej i stomatologicznej. Swoją diagnostykę wspomagam badaniem USG. Oprócz zabiegów z zakresu terapii manualnej prowadzę szeroko rozumianą terapię ruchową. Tworzę i wdrażam plany rehabilitacji i treningu, przygotowuje zalecenia i prowadzę edukację ruchową. Stawiam na długofalowe efekty.

Michał Dzięcielewski

fizjoterapeuta, trener

Jestem fizjoterapeutą, trenerem medycznym. Pracuję z pacjentami bólowymi w stanach ostrych i przewlekłych. Pomagam w powrocie do sprawności i sportu po urazach, kontuzjach czy operacjach. Specjalizuję się w treningu w sportach siłowych, crossficie oraz bieganiu. Prowadzę również terapię stawów skroniowo-żuchwowych. W wolnym czasie trenuje crossfit i podróżuję.

Zuzanna Kowalska

fizjoterapeutka

Jestem specjalistką fizjoterapii ortopedycznej. Pracuję z pacjentami po kontuzjach i urazach, z bólem ostrym i przewlekłym. Zajmuje się rehabilitacją przed i po zabiegach operacyjnych. Korzystam z technik masażu tkanek głębokich, terapii blizny, ćwiczeń oddechowych oraz treningu funkcjonalnego. W wolnym czasie czytam książki, spaceruje z psem i biegam.

Alicja Hornung-Stawowska

fizjoterapeutka uroginekologiczna

Specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej. Pomagam kobietom z dolegliwościami bólowymi w obrębie dna miednicy oraz w przygotowaniu do ciąży, porodu i w okresie poporodowym. Moim celem jest edukacja kobiet i zwiększanie świadomości na temat ich zdrowia, seksualności oraz stylu życia. Uwielbiam podróże, wycieczki górskie i jogę.

Martyna Ocimek

fizjoterapeutka dziecięca

Jestem specjalistką fizjoterapii dziecięcej, certyfikowaną terapeutką metody NDT Bobath. Pracuję z wcześniakami, niemowlętami i małymi dziećmi z opóźnionym rozwojem psychoruchowym, nieprawidłowym napięciem mięśniowym, chorobami genetycznymi, wadami postawy, kręczem i asymetrią. Wolny czas spędzam na górskich szczytach.