Menu Zamknij

Anna Michałek​

fizjoterapeutka

FIZJOTERAPIA DIETETYKA PSYCHOLOGIA

Anna Michałek​ jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapii

Anna Michałek​

Anna Michałek​ o sobie

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuję się masażem i dalej chcę się rozwijać w terapii tkanek miękkich. W swojej praktyce często pracuję z pacjentami z niespecyficznymi bólami pleców. Ukończenie szkolenia Taśmy mięśniowo-powięziowe w masażu zespołów bólowych kręgosłupa odcinka lędźwiowo-krzyżowego i miednicy oraz Masażu tkanek głębokich pozwoliło mi spojrzeć holistycznie na problemy pacjentów i szukać przyczyny bólu oraz dysfunkcji poza miejscem jego występowania.

Doświadczenie zdobyte podczas praktyk na oddziałach neurologicznych zaowocowało zainteresowaniem rehabilitacją poudarową oraz w innych schorzeniach ośrodkowego układu nerwowego. Współpracując z doświadczonymi terapeutami poznałam podstawy metody PNF. Obecnie biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Parkinsona.

Po tym jak zostałam mamą zainteresowała mnie pedagogika Montessori oraz wspieranie rozwoju sensorycznego dziecka. Uwielbiam gotować zdrowe posiłki dla całej rodziny oraz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Certyfikaty, zaświadczenia, dyplomy

FIZJOTERAPIA DIETETYKA PSYCHOLOGIA